Mám na srdci

střední ... ?

3. května 2013 v 20:14 | Barus
Krátký nedůležitý článek..

Jakožto žák 9. třídy jsem si "musela" vybrat střední školu, na kterou bych byla schopna chodit. Moje volba byla jasná, ale netušila jsem, že o ni budou mít zájem i další dva moji spolužáci. Což bylo vlastně fajn, aspoň bych tam někoho znala. No přišel den přijímaček, byla jsem hodně nervozní, a ani po nich se to nezlepšilo. Výsledky měly být za třetí den, ale byly tam už druhý. Ze začátku jsem se tam nemohla najít a myslela jsem, že zkolabuji. (:D) No nakonec jsem tam byla i já a docela ve předu musím říct (:D) , ale moji spolužáci ne...
To byl menší úvod do dění, ale chtěla bych se zeptat vás, kteří se také přihlašují, které to čeká, nebo kteří už to mají za sebou. Jak se těšíte? Já mám docela strach, abych si sedla s ostatními. Střední nebo Učiliště? U mě to byla střední, ale kdybych se nedostala, tak učňák. Jak se s tím vypořádáváte?


Blá blá blá

21. dubna 2013 v 20:23 | Barus
>Back at home!
>Tím myslím, že se zase začínám o svůj velice zanedbaný "blogísek" trochu starat.
>Co se laye týče, prostě nevím koho na něj vybrat (Adele, Lana, Jules, Selena?) nejlepší by bylo, kdyby mi ho někdo vytvořil. :D Protože žádný který vytvořím se mi absolutně nelíbí. Nejspíš ještě změním menu a nechám to tak. :D
>Přidávat budu asi cokoli, co mě napadne.


To je vše.

Info o dění? a můj výkec

10. července 2012 v 19:05 | Barus
Ahoj :D
Jak ste si mohli všimnout nebyla jsem tu, to protože sem byla na pár dní na chatě :D
Dneska jsem sice byla doma, ale nemám co zveřejňovat. A nic se mi tvořit nechtělo :)
Článek?-> čekejte asi až po zítřku ;). Mimoto že nebudu doma bych to asi nestihla, ale budu se snažit něco vymyslet/udělat

Mimochodem dneska jsem se byla koupat, a bylo to super! :D protože ráno přšelo(ale bylo teplo :D), tak tam nebylo moc lidí a pak se taky trošku rozpršelo a na koupáku jsme zůstaly jenom my a asi 4 lidi :D.
I was here ↓↓ znáte náš Biotop? :D Asi ne co, ale jezdí sem hodně lidí i z Brna a tak. (Je to levný :D)


nový vzhled a začnu :D

28. června 2012 v 20:15 | Barus
takže jelikož budou prázdniny a já sem dneska měla náladu na tvoření vznikl nový vzhled (který se mi konečně líbí! :D uvidíme jak dlouho tu vydrži) a spousty dalších blbostí jako: oddělovače ikonky... atd. To znamená, že mám spoustu článků :D a jak nastavím vzhled začnu je publikovat :). Jinak sem v p* mobil šel do opravny o.O a já se nemám jak domlouvat :D ach jo :_D.

:I nemám čas

14. května 2012 v 16:51 | Barus
Moji milý zlatí. Není vás moc co chodí pravidelně ale těm co ano děkuji :). Jelikož nám bude končit škoní rok, tak musím nahnat nějaké body (ano mame body (→.→") protože potřebuju vyznamenání :I (sem v 8.). V zemáku sme kůli ŠVP ve skluzu takže budem dopisovat atd. ALE! to ->možná<- neznamená že nic nepřidám :D ->možná<- přidám ale ne fotky z ts3 TO SE MI POKAZILO ->nevim co stim je (T.T) OMG -> to znamená že si dám přestávku,dovču.... ale já se vrátím a trochu to tu upravím ale to až pak :P PEACE (možná to bude delší pauza nic neslibuju)

zase ts2? možná

12. května 2012 v 16:41 | Barus
takže jsem se rozhodla otevřít znovu kapitolu TS2 Usmívající se. Proč? Protože v ts3 nemám takové možnosti (nejedou mi packages takže žádné pozy) ale taky hlavně protože budu tvořit Křičící ano v Bodyshopu Smějící se. Takže už jenom nainstalovat a bude. "jupí" (hádám že to nainstaluju dneska nebo zítra, takže v pondělí by něco mohlo být? já nevim Smějící se) Přinejhorším budou jenom fotky.
pár fotek v c.č

krátká informačka

8. května 2012 v 16:45 | Barus
Takže zítra nastavím nový vzhled se kterým už budu spokojená (snad na dýl než na týden :D) pomohla mi s ním jedna z námá -> Miss tique<- (mimochodem :D té přezdívce se musím smát). Takže blog nemá a chtěla abych ji tady napsala přezdívkou, pomohla mi hlavně výběrěm barev a udělala mi popisky :)(moc díky).A za 2. sem strašný blb protože jsem si spletla E-majly a strašně mě to štve, ale "každý svého štěstí strůjcem" takže to je všechno pááááááá:D.

zastávka doktor

25. dubna 2012 v 18:41 | sheri
takže jenom taková informace ne nekašlu na blog, dokonce jsem udělala i nový vzhled, ale jsem nemocná a na počítač necodím vůbec. Na tuhle informačku jsem se přemohla ale na žádný dlouhý vysedávání nemám. Hned jak se uzdravím aspoň až mě nebude tolik bolet hlava nastavím nový vzhled a blog bude zas v plném proudu. takže to je asi všechno mějte se dobře (aspoň líp jak já :D) a HOLÁ. :D

T-mobile :D

12. dubna 2012 v 17:08 | sheri
já z té reklamy nemůžu :DD prej asi jinej gang co? :D bože

takže..?co bude?

8. dubna 2012 v 17:59 | sheri
Takže sem se rozhodla že blog nemůžu nechat takhle chátrat, pomohla i v tom kámoška když se mě na něho před pár dny zeptala, takže díky. S čím přicházím? No je toho hodně věřte mi, ale nejdřív trocha historie. Na začátku, to mi bylo asi 7 let, byly třpytivý obrázky (to sou zabijáci blogů :D) hlavně koček, no byly to moje oblíbená zvířátka ostatně to mi zůstalo až do teď. Po nich následovali už jenom kočky, to bylo fajn měla sem úžasný vzhled na blog od jedný fajn holky .... nevím jaký :D, ale byl úžasnej. Dlouhou dobu nic a pak přišla Selena Gomez. To byla pohroma všechny rubriky pryč nové sem, udržela se tu ale celkem dlouho. A pak grafika .... blé :D i dnes ale berte to s rezervou, dělám to protože mě to baví. Dnes jsem tu s The sims 3 a komixy z naruta a Bleach :D a td. (nečekejte žádné yaoie a sprosťárny). Totiž mám na mysli krátké vtipné komixy. K ts3 budou downloady a fotky z mojí hry :), a možná se dočkáte mých kreseb.

schrnutí: máme tu The sims 3 a mini komixy :)
 
 

Reklama